БГ
БГ
«Домашній Концерт»
17 вересня
Київ, Caribbean Club

Без попередніх анонсів та планування, БГ зіграє позачерговий "Домашній Концерт" в Києві. Подія відбудеться 17 вересня в улюбленому шанувальниками БГ Caribbean Club. Сет-лист цього концерту буде, як завжди, непередбачуваним й неповторним. Борис Борисович і команда музикантів зіграють кілька десятків пісень, які традиційно оберуть за годину до концерту.
Тож очікуємо і на пісні 80-х, і відомі гімни покоління, а можливо і зовсім нові композиціі.

Формат "Домашнього Концерту" есклюзивний ще й тому, що БГ планує не тільки музичний діалог. В перервах між піснями Борис Борисович відповідатиме на питання глядачів із зали. Тож готуйте питання, ви маєте унікальну можливість, яку вже багато років не мають навіть київські журналісти, адже БГ відомий медіа тим, що не погоджується на жодні інтерв'ю. Не пропустіть унікальну можливість поспілкуватися з легендарним музикантом, непохитним авторитетом у світі музики для кількох поколінь.

"Домашній Концерт" БГ в Києві – це хіти десятиліть, нові пісні та теплі розмови з аудиторією. Це буде унікальна подія, особлива зустріч Бориса Борисовича зі своїми київськими слухачами, ще одна подорож на "зворотній бік реальності" разом.

Квитки в касах міста.

Організатор – GAS Concert https://www.facebook.com/gasconcert

Made on
Tilda