АКВАРІУМ
БГ 65
"Двери Травы"
20 и 21 червня
Київ, Caribbean Club

День Народження БГ в Києві нарешті відбудеться. Після перенесення дати та скасування попереднього шоу Борис Борисович і його незмінно велика команда музикантів приїдуть до Києва. Два концерти відбудуться в улюбленому шанувальниками БГ Caribbean Club 21 і 22 червня.
Як і планувалося, концерт Бориса Борисовича матиме назву одної з його пісень – "Двери Травы", минулого року відбулося нове народження цієї пісні, що з'явилася в 70-х роках.

Борис Гребенщиков про пісню "Двери Травы" (2017): ".. эта песня для меня существенная, потому что это первая песня, написанная мною, которая мне по-настоящему понравилась - она была какой-то не "самодеятельной", а "настоящей". А писал я её, находясь в удивительном мире: я сидел утро за утром на лесной поляне в Мюллюпельто, читал недавно вышедший "Сильмариллион" Толкина и всё, что я видел вокруг, принадлежало одновременно двум мирам, потому что карельские леса были прямым продолжением лесов Белерианда."
Борис Гребенщиков народився 27 листопада 1953 року в радяньскому Ленінграді. У 70-х роках БГ заснував групу "Аквариум". До середини вісімдесятих років група жила напівпідпільним життям, роблячи домашні записи і зрідка виїжджаючи на короткі гастролі в інші міста. У квітні 1980 року, після виступу на тбіліському рок-фестивалі, група"Аквариум"була офіційно заборонена. Через 7 років, в 1987 році "Аквариум"випустив офіційну платівку гурту в СРСР.

В2017 "Аквариум" відсвяткували 45 років аншлаговим концертом в Києві. За 45 років гурт випустив десятки альбомів, зіграв тисячі концертів по всьому світу. Авторитет Бориса Борисовича у рок-н-ролі досяг космічного рівня ще років 20 тому.

Концерт БГ 65 "Двери Травы"в Києві 2018 - це надважлива віха в житті та концертній діяльності Бориса Борисовича, це подія, яка залишиться в історії БГ та у вашій особистій історії незабутніми та прекрасними спогадами.Який сет-лист обере БГ на святкуванні свого Дня Народження в Києві – передбачити неможливо. Його сет-листи завжди неповторні, а перелік виконаних пісень сильно відрізняється від попередніх. Одне знаємо точно – це буде тригодинне шоу, захоплююча подорож на його і ваш "зворотній бік реальності". Це неможливо пропустити.

Квитки в касах міста і на сайті
Організатор – GAS Concert https://www.facebook.com/gasconcert
Made on
Tilda