Cigarettes After Sex
14.06.19 Atlas
Cigarettes After Sex виступлять в Києві
Американська ембієнт-поп-група Cigarettes After Sex повертається в Україну рівно за рік.
Музиканти виступлять в Києві 14 червня 2019 року.

Це другий концерт команди в Україні, минулого разу вони презентували свій дебютний повноформатний альбом, тепер додадуть до програми три сингли: «Crush», «Sesame Syrup» і «Neon Moon», який вийшли в 2018 році.

Популярність Cigarettes After Sex зростає з кожним днем. Приємні, неспішні мелодії їхніх пісень займають впевнені рядки в чартах Британії, Німеччини, Франції, Бельгії, Данії.

Атмосферність саунду доповнюють лайви гурту, які проходять в естетиці мінімалізму: морок, концертний «дим», іноді чорно-білі фільми на заднику.
Вокаліст гурту Грег Гонзалес: «На наших концертах не так багато наворотів, іноді ми використовуємо деякі візуальні ефекти, але нам подобається, коли люди в першу чергу звертають увагу на саму музику.»

Cigarettes After Sex - slowcore і ambient pop, родом з Техасу. Їх музика з'явилася як випадковий експеримент, а тепер супроводжує модні покази Calvin Klein, звучить в кіно і збирає повні зали вдячної публіки в Європі, Азії та США. Учасники, буквально всіх, наймасштабніших світових фестивалів від Pitchfork Music Festival до Primavera і Melt, зіграють в Києві 14 червня в клубі Atlas.

Організатор – GAS concert www.facebook.com/gasconcert/

Cigarettes
AfterSex
14 червня 2018
Київ, клуб
Atlas
Квитки:

http://www.cigarettesaftersex.com/
https://www.facebook.com/CigarettesAfterSex/
https://www.instagram.com/cigsaftersex/
https://soundcloud.com/cigarettesaftersex
https://www.youtube.com/channel/UCqNxhPZoLJ81i5QaK4nqn8A/featured

Преса
Ольга Черткова
TopMediaCommunication
https://topmediacom.com
+380677537207Olha.Chertkova@gmail.com
Made on
Tilda